بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران

بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران

شب عروسی برای هر دختر خانمی یکی از مهم ترین و خاص ترین شب ها محسوب می شود. به همین دلیل خانم ها برای برپایی جشن عروسی، به دنبال بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران هستند.بدیهی است که هر فردی با توجه به فرم صورت خاص و منحصر به فردی که دارد، یک سبک آرایش خاص را می پسندد.

اما نکته مهمی که برای انتخاب بهترین سالن میکاپ عروس وجود دارد، این است که به خوبی در مورد خدماتی که در آن سالن زیبایی ارائه می شود، تحقیق و پرس و جو کند. چون همان طور که می دانید امروزه در شهرهای بزرگ به ویژه در تهران به منظور ارائه خدمات زیبایی، سالن های زیبایی مختلفی راه اندازی شده است.

همین موضوع سبب شده که خانم ها باید زمان زیادی را صرف پیدا کردن بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران بگذارند. چون در این منطقه نسبت به نواحی دیگر سالن های آرایش متعدد و زیادی تاسیس شده است. به همین منظور در ادامه این مطلب به بررسی نکات و ویژگی های مهم بهترین سالن میکاپ عروس می پردازیم.

بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران
بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران
میکاپ عروس نیاوران
بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران
بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران
میکاپ عروس در نیاوران

نکات مهم قبل از انتخاب سالن میکاپ عروس نیاوران

همان طور که می دانید و حتما شما هم مشاهده کرده اید، امروزه میزان استقبال خانم ها برای رفتن به سالن زیبایی و آرایشگاه افزایش یافته است. به همین دلیل انتخاب بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران که خدمات کامل و با کیفیتی ارائه می کند، کار زمان بری است. به همین دلیل توصیه می شود قبل از انتخاب سالن میکاپ عروس به نکات زیر دقت کنید:

 1. برای آشنا شدن با سبک آرایش آرایشگر توصیه می شود قبل از رزرو کردن نوبت، در فضای مجازی به خوبی در مورد آرایشگر تحقیق کنید. همچنین اینستاگرام سالن آرایش را دنبال کنید تا با سبک آرایش آرایشگر آشنا شوید. علاوه بر این، می توانید انواع نمونه کارهای آرایشگر و حتی رضایت مشتریان قبلی را هم مشاهده کنید.
 2. چند سالن زیبایی و میکاپ را با یک دیگر مقایسه کنید تا از کیفیت کار آن ها مطمئن شوید.
 3. بررسی کنید که میکاپ آرتیست دارای مدارک حرفه ای میکاپ باشد و دوره های آموزشی جدید برای آشنایی با سبک های میکاپ جدید را بشناسد.
 4. بررسی کنید که میکاپ آرتیست سابقه کار و مهارت بالایی در زمینه میکاپ های پر طرفدار و متنوع داشته باشد.
 5. در مورد برند محصولات آرایشی که برای میکاپ استفاده می شود، سوال کنید. اطمینان حاصل کنید که از برندهای معتبر و با کیفیت استفاده می شود و آسیبی به پوست شما نمی رساند.
 6. به قیمت میکاپ توجه کنید. همیشه قیمت و هزینه میکاپ پایین نشان دهنده خوب بودن کیفیت کار نیست. بلکه تاثیر زیادی در کاهش کیفیت کار نهایی میکاپ دارد.
 7. قبل از شروع کردن آرایش و شینیون موها، لباس عروس و مدل تاج و کفش خود را به میکاپ آرتیست نشان دهید تا متناسب با همان، بهترین میکاپ را انجام دهد.
میکاپ عروس در نیاوران
بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران
میکاپ عروس در نیاوران
میکاپ عروس در نیاوران

ویژگی های بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران

علاوه بر توجه کردن به موارد ذکر شده در مورد انتخاب بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران، توصیه می شود بررسی کنید که سالن آرایش و زیبایی دارای ویژگی های زیر باشد:

 • ارائه خدمات کامل و جامع

یک سالن آرایش و میکاپ عروس باید خدمات کامل و جامعی را در لاین های مختلف به مشتریان ارائه کند. با این کار مشتریان دیگر نیازی به مراجعه کردن به سالن های زیبایی مختلف برای دریافت و استفاده از خدمات متفاوت ندارند. بلکه با مراجعه به یک سالن می توانند هر نوع خدماتی که نیاز دارند را در یک روز متوالی دریافت کنند.

 • ارائه خدمات مختلف در لاین های مجزا

طبق بررسی های انجام شده، یکی از مهم ترین موارد تاثیر گذار در افزایش رضایت مشتریان رعایت نظم در سالن آرایش و زیبایی است. به همین دلیل لازم است که خدمات مختلفی که در سالن میکاپ عروس ارائه می شود، هر کدام در لاین های مختلف و مجزا باشد.

بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران

برای مثال خدمات مخلتف مانند کاشت ناخن، میکاپ عروس، پدیکور، مانیکور، خدمات مو (رنگ مو، اکستنشن مو، کوتاهی مو و …)، کاشت مژه، لیفت مژه، لیفت ابرو و … هر کدام در لاین های مجزا برای مشتریان مختلف انجام شود. این کار تاثیر زیادی در ایجاد نظم بیشتر در سالن میکاپ و آرایش می شود.

 • به سلیقه و نظر مشتری احترام بگذارد

یکی از مهم ترین ویژگی های یک سالن میکاپ و آرایش خوب و با کیفیت این است که به نظر و سلیقه مشتری احترام بگذارد. چون هر مشتری بدیهی است که سلیقه و نظر خاص خود را دارد و ممکن است زمان انتخاب میکاپ عکس های مختلفی از مدل مورد نظرشان را به آرایشگر نشان دهند.

بنابراین برای حفظ و تکریم احترام مشتری باید به سلیقه و نظر مشتری احترام گذاشته و حتی در صورت لزوم مشاوره های لازم به آن ها ارائه کنید تا سبک میکاپ مورد نظرشان را انتخاب کنند.

 • رعایت نظافت و بهداشت در محیط سالن آرایشگاه

به طور کلی محصولات و تجهیزات و وسایلی که برای استفاده در سالن زیبایی و به ویژه برای میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد، مستقیما روی پوست مشتریان استعمال می شود. به همین دلیل رعایت بهداشت و نظافت در این محیط ها تاثیر زیادی در جلوگیری از بروز و شیوع بیماری های مختلف دارد.

بهترین سالن میکاپ عروس در نیاوران

برای ایجاد یک محیط سالم و تمیز علاوه بر استخدام یک مستخدم و نظافت کار، از سایر پرسنل نیز بخواهید که نظافت و بهداشت را در محیط سالن آرایشگاه رعایت کنند.

 • استفاده از محصولات با کیفیت

یکی از مهم ترین موارد دیگری که تاثیر زیادی در افزایش رضایت مشتریان دارد، استفاده از محصولات با کیفیت است. بنابراین برای جلب رضایت مشتریان توجه خود را روی خرید محصولات آرایشی با کیفیت و معتبر از برندهای خوب قرار دهید. با استفاده از محصولات با کیفیت و برندهای معتبر تا ساعات طولانی میکاپ با همان کیفیت اول روی پوست باقی می ماند. همچنین آسیبی به پوست مشتریان نمی رساند.

سوالات متداول بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران

هزینه میکاپ عروس چقدر است؟

عوامل مختلفی در تعیین هزینه و قیمت میکاپ عروس موثر است که مهم ترین عوامل شامل دستمزد میکاپ آرتیست، موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی، مهارت و سابقه کار میکاپ آرتیست، و نوع و سبک میکاپ عروس است.

بهترین سالن میکاپ عروس نیاوران کجاست؟

برای دریافت خدماتی کامل و با کیفیت برای میکاپ عروس می توانید به سالن زیبایی قصر جم  در نیاوران مراجعه کنید.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *