اهمیت دادن به زیبایی و آراسته بودن چهره و صورت امروزه تا حدی افزایش پیدا کرده، که خانم ها به ویژه خانم های جوان برای حضور در مجالس مختلف به سالن زیبایی مراجعه می کنند. امروزه انواع مدل ها و تکنیک های مختلف برای آراستن موها وجود دارد که یکی از بهترین مدل ها بافت مو نیاوران است.

به روزترین مدل های بافت مو نیاوران

بافت مو یکی از جذاب ترین و بهترین مدل های آراستن موها است که طرفداران خاص خود را دارد. با استفاده از انواع بافت مو بدون این که به ریشه یا ساقه موها آسیبی برسد، می توان مدلی زیبا و خاص خلق کرد. به همین دلیل امروزه خانم های جوان و حتی دختر خانم های نوجوان و کودکان برای انجام انواع بافت مو اقدام می کنند.

بافت مو انواع مختلفی دارد که در ادامه مقاله به بررسی و معرفی کامل تر انواع بافت مو و بهترین سالن جهت بافت مو در نیاوران می پردازیم.

بافت مو در نیاوران
بافت مو در نیاوران
بافت مو در نیاوران
بافت مو در نیاوران
بافت مو
بهترین سالن بافت مو در نیاوران
بافت مو در نیاوران
بافت مو در نیاوران

خدمات بافت مو نیاوران

آراستگی و زیبایی موها همواره مورد توجه خانم ها بوده و برای رفتن به مجالس و مکان های خاص و برای افزایش زیبایی خود مدل های مختلف مو را انتخاب می کردند. یکی از زیباترین مدهای مو که امروزه مورد استقبال خانم ها در سنین مختلف قرار گرفته، بافت مو است.

بافت مو انواع مدل های مختلفی دارد که دختر خانم های جوان و نوجوان با توجه به سلیقه و نظر خود بهترین مدل را می توانند انتخاب کنند. اما نکته مهم برای بافت مو این است که برخی مدل ها پیچیده و سخت بوده و حتما باید نزد یک فرد ماهر بروید.

یکی از مزایای خدمات بافت مو این است که تا مدت طولانی می توانید موهایی زیبا و آراسته داشته باشید. در آرایشگاه قصرجم انواع خدمات بافت مو نیاوران با کیفیت بسیار عالی برای علاقه مندان انجام می شود.
خدمات بافت مو نیاوران

قیمت بافت مو نیاوران

با توجه به این که خدمات بافت مو نیاوران با مدل های متنوع و مختلفی برای مشتریان عزیز انجام می شود، بنابراین می توان گفت که قیمت بافت مو نیاوران با توجه به نوع و مدل بافت مو و مدت زمانی که برای بافت هر مدل لازم است، متفاوت خواهد بود.

علاوه بر این، بافت مو برای افرادی که موهای بلند و پر پشتی دارند، به زمان بیشتری نیاز دارد و طبیعتا قیمت بافت مو نیاوران افزایش می یابد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر ابتدا مدل بافت مو را انتخاب کنید تا بر اساس حجم و قد موها قیمت تقریبی آن مشخص شود.

قیمت بافت مو نیاوران

متخصص بافت مو نیاوران

همان طور که در پاراگراف بالا هم گفته شد، بافت مو صرفا باید توسط افراد متخصص ماهر و با تجربه در این زمینه انجام شود. در آرایشگاه قصرجم متخصصین بافت مو نیاوران تهران با گذراندن دوره های آموزشی مختلف و به دست آوردن تجربه و مهارت کافی در این زمینه انواع مدل های بافت مو را با ماندگاری بالا، قیمت مناسب و متناسب با چهره مشتریان عزیز انجام می دهند.

متخصصین این مجموعه با توجه به این که هر مشتری سلیقه و علاقه خاص خود را دارد، مدل های مختلف و خدمات بافت مو نیاوران را با کیفیتی بسیار عالی ارائه می کنند.

متخصص بافت مو نیاوران

بافت مو در جم سنتر

استقبال خانم های جوان و به ویژه نوجوان از بافت مو به گونه ای است که آرایشگران بافت مو می توانند مدل های مختلف و متنوعی را با توجه به سلیقه مشتریان برای آن ها انجام دهند.

در واقع یکی از بهترین مزایای بافت مو در جم سنتر این است که با انتخاب بافت های ساده، می توانید به دانشگاه، خرید یا مهمانی های ساده هم بروید و همچنان موهایی آراسته و زیبا داشته باشید.بافت مو در جم سنتر با استفاده از ابزار و تکنیک های مختلف و به ویژه با سرعت زیاد برای مشتریان عزیز انجام می شود.

به طور کلی مدل های بافت مو در جم سنتر به شرح زیر است:

بافت مو مدل آفریقایی

در مدل بافت مو آفریقایی کل موها و از ریشه به صورت رشته هایی باریک و زیاد کنار یک دیگر بافته می شود. این مدل بافت مو معمولا برای افرادی که موهای بلند و پر پشت دارند، پیشنهاد می شود. چون پس از اتمام می بینید که موهایی پر پشت و با استایلی خاص و منحصر به فرد دارید.

بافت مو مدل آفریقایی

مدل بافت مو فرانسوی چند رنگ با کاموا

همان طور که می دانید بافت مو فرانسوی یکی از زیباترین مدل های بافت مو است که به دلیل سادگی خاص و منحصر به فردی که دارد، مورد پسند خانم ها با سن بالاتر هم قرار گرفته است.

اما در مدل بافت مو فرانسوی چند رنگ با کاموا، بین قسمت هایی از بافت مو از کاموا با رنگ های مختلف و متنوع استفاده می شود که بر اساس و خاص بودن آن می افزاید. این مدل بافت مو به دلیل استفاده از رنگ های مختلف برای دختر خانم های نوجوان مناسب است.

مدل بافت مو فرانسوی چند رنگ با کاموا
مدل بافت مو فرانسوی چند رنگ با کاموا
مدل بافت مو فرانسوی چند رنگ با کاموا

بافت مو آفریقایی پیچی بسته

در مدل بافت مو آفریقایی پیچی بسته نیز، موها مانند مدل آفریقایی به صورت باز و کنار یک دیگر بافته می شود. سپس کل موها مانند شینیون قرار می گیرد و در بالای سر بسته می شود. این مدل بافت مو نیز جذابیت و زیبایی خاصی داشته و مورد پسند دختر خانم های جوان و خاص پسند است.

بافت مو آفریقایی پیچی بسته

بافت مو مدل خرگوشی

بافت مو مدل خرگوشی یکی از مدل های جذاب و زیبا برای دختر خانم های نوجوان است که دوست دارند مدل مویی خاص و منحصر به فرد داشته باشند. در این مدل بافت مو، صرفا مقداری از موها در دو طرف سر برداشته می شود. سپس دو بافت ساده روی این دو قسمت از موها انجام می شود. این مدل نیز بسیار زیبا و ساده است و برای مهمانی های ساده و دورهمی ها پیشنهاد می شود.

بافت مو مدل خرگوشی
بافت مو مدل خرگوشی

بافت موی درشت

بافت موی درشت معمولا برای افرادی که موهای پر پشت و بلندی دارند، پیشنهاد می شود. در این مدل نیز مانند بافت ساده کل موها به صورت شل و آزاد بافته می شود. سپس قسمت هایی از زیر موها با استفاده از ابزار کوچکی بسته و محکم می شود تا بافت به هم نریزد و ساعت ها ماندگاری داشته باشد.

بافت موی درشت
بافت موی درشت

بافت مو مدل تاجی

در بافت مو مدل تاجی کل موها مانند یک تاج دور تا دور سر بافته و با استفاده از ابزار و وسایل خاص و به ویژه کوچک محکم می شود. این مدل در عین زیبایی و سادگی، جز مدل های بافت مو پیچیده و سخت است که صرفا باید توسط متخصصین بافت مو از جمله متخصصین بافت مو در نیاوران بافته شود.

بافت مو فرانسوی
بافت مو در نیاوران

بافت مو مدل حصیری

بافت مو مدل حصیری به دلیل پیچیدگی و استفاده از کل موها ممکن است برای روزهای عادی و افراد کارمند و سخت پسند مناسب نباشد. اما در عین حال زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد. در این مدل بافت مو نیز کل موها یا قسمتی از روی موها برداشته شده و سپس مانند رشته هایی از حصیر بافته می شود.

بافت مو مدل خطی

مدل خطی برای بافت مو بدین صورت است که قسمت هایی از موهای جلوی سر از ریشه برداشته می شود و سپس بافت مو از همان ریشه موها شروع می شود. این روش معمولا برای دختر خانم های نوجوان و دختر خانم هایی که سن کم تری دارند، پیشنهاد می شود. چون به دلیل سادگی که دارد، از زیر روسری و شال و مقنعه هم زیباست.

بافت مو مدل خطی

انواع مدل های بافت مو در نیاوران

با توجه به این که بافت مو امروزه طرفداران خاص و زیادی دارد، روز به روز نیز مدل های مختلفی برای بافت مو ترند میشود که در آرایشگاه زنانه در نیاوران با توجه به سلیقه و نظر مشتری انجام می شود. از جمله زیباترین مدل های بافت مو می توان موارد زیر را معرفی کرد:

مدل بافت مو باکسری

یکی از زیباترین مدل های بافت مو، مدل بافت مو باکسری است. در این متد بافت مو، بافت به صورت ریز، درشت، بافت باکسری تیز، ساده، و کرلی با توجه به سلیقه و نظر مشتری برای او انجام می شود.

مدل بافت مو باکسری

بافت مو فرانسوی

یکی از جذاب ترین مدل های بافت مو که سبک خاص و منحصر به فردی دارد، بافت مو فرانسوی است. بافت مو فرانسوی با سبک های مختلفی از جمله بافت مو فرانسوی جلو مو، بافت مو فرانسوی خرگوشی، بافت مو فرانسوی یک طرفه و …با توجه به فرم صورت و چهره فرد انجام می گردد.

بافت مو فرانسوی
بافت مو فرانسوی
بافت مو فرانسوی

بافت مو مدل دم اسبی

بافت مو مدل دم اسبی نیز به دلیل سادگی خاص و منحصر به فردش، جذابیت خاص خود را دارد. این مدل بافت مو نیز در انواع مختلفی از جمله بافت مدل دم اسبی جلوی مو، و به هم پیچیده با توجه به انتخاب و سلیقه مشتری و فرم چهره او بافته می شود.

بافت مو آلمانی

یکی از سبک های پر طرفدار اروپایی، بافت مو آلمانی است. انجام این مدل بافت مو ممکن است در همه سالن های آرایشی آسان و ساده نباشد. به همین دلیل صرفا در برخی از آرایشگاه های زنانه تهران و به دست آرایشگران حرفه ای انجام می شود.

بافت مو قلاب بافی

مدل بافت مو قلاب بافی صرفا در بین دختر خانم های جوان و به ویژه نوجوانان طرفداران خاص خود را دارد. در مدل قلاب بافی مدل های زیر مجموعه مختلفی از جمله بافت موی تل قلاب بافی، بافت کش مو و  … وجود دارد.

بافت مو قلاب بافی

بافت مو تیغ ماهی

تیغ ماهی یکی از خاص ترین انواع مدل انواع بافت مو است که توسط آرایشگران حرفه ای در سالن های زیبایی با کیفیت مانند آرایشگاه قصر جم انجام می شود. مدل بافت مو تیغ ماهی را می توان به چندین مدل مختلف تیغ ماهی جلوی مو، تیغ ماهی برجسته، بافت مو تیغ ماهی فرانسوی، و … اشاره کرد.

بافت مو تیغ ماهی

جهت انجام انواع مدل های بافت موی دخترانه در نیاوران میتوانید به سالن قصر جم مراجعه کرده و مدل های ترند بافت را روی موهای خود امتحان کنید.

فواید بافتن موها چیست؟

بافت موها علاوه بر ایجاد زیبایی در چهره فرد، و آراسته شدن موهای فرد، فواید دیگری نیز دارد که به شرح زیر است:

۱- جلوگیری از شکسته شدن موها

زمانی که موها را می بافید، از شکسته شدن آن ها جلوگیری می شود. علاوه بر این، با این روش ساقه موها تقویت می شود. این کار راس زمان خواب و برای جلوگیری از ایجاد اصطکاک موها با بالش انجام دهید و با یک مدل ساده موها را ببافید.

۲- جلوگیری از موخوره موها

موهایی که آسیب دیده اند، معمولا ظاهر زیبایی ندارند. به همین دلیل برای جلوگیری کردن از موخوره شدن موها چندین بار در هفته موها را ببافید.

۳- جلوگیری از وز شدن مو

افرادی که موهای مجعد و وز دارند، بهتر است که برای جلوگیری کردن از وز شدن مجددا موها، آن را ببافید. این کار علاوه بر جلوگیری از وز شدن، باعث بهبود ظاهر موها می شود.

فواید بافتن موها چیست؟

۴- حفظ رطوبت موها

افرادی که موهای مجعد و وز دارند، با سرعت بیشتری و پس از هر بار استحمام کردن ممکن است موهای آن ها خشک شده و وز بیشتری داشته باشد. به همین برای حفظ رطوبت موها زمانی که رطوبت موها کمی کاهش پیدا کرد، موها را با مدل دلخواه ببافید.

۵- امکان حالت دادن به موها

به طور کلی پیشنهاد می شود که هر وقت موها خشک هستند، آن ها را ببافید و این کار را زمانی که موها مرطوب و تر است، انجام ندهید. اما در برخی مواقع برای حالت دادن به موها، می توانید زمانی که موها کمی مرطوب است موهایتان را با مدل ساده ببافید.


سوالات متداول در مورد بافت مو در نیاوران

۱- آیا بافت مو باعث موخوره می‌شود؟

از انجایی که تارهای مو خارج از ریشه، بافت مرده محسوب می شوند، بنابراین بافت مو در دو شاخه شدن موها تاثیری ندارد.

۲- بهترین سالن زیبایی زنانه در تهران جهت انجام انواع مدل بافت مو در نیاوران کجاست؟

آرایشگاه قصر جم واقع در جم سنتر نیاوران، ارائه دهنده انواع خدمات بافت مو در نیاوران در مدل های متنوع و به روز و روی تمامی موهای بلند یا کوتاه می‌باشد.