سالن زیبایی زنانه در نیاوران

یکی از پر طرفدارترین مشاغلی که در طی سال های اخیر از آن استقبال زیادی شده، راه اندازی و تاسیس آرایشگاه زنانه است. همان طور که می دانید امروزه سال هاست آرایشگاه های زنانه زیادی در سراسر تهران راه اندازی شده است. اما یافتن سالن زیبایی زنانه مناسب و با خدمات مناسب و با کیفیت کار سختی می باشد.آرایشگاه زنانه قصر جم، یکی از  بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران می باشد که با پرسنلی مجرب و حرفه ای بسیار شناخته شده در سطح تهران می باشد.

😍 قیمت خدمات آرایشگاه زنانه در نیاوران  از ۷۰,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
❤️ انواع خدمات آرایشگاه زنانه نیاوران کاشت مژه، ناخن،شینیون، رنگ و لایت، آرایش عروس و…
💎 ویژگی های آرایشگاه قصر جم ارائه خدمات کامل،رعایت بهداشت،استفاده از بهترین برندهای دنیا
💅 انواع خدمات ناخن در آرایشگاه نیاوران  کاشت ناخن، ترمیم ناخن، طراحی ناخن
👩 انواع خدمات مو در آرایشگاه قصر جم کوپ، رنگ و لایت، بافت، شینیون، احیا و ابریشم سازی، اکستنشن، کراتینه

به همین دلیل خانم ها زمانی که قصد انجام خدمات آرایشی را دارند، ممکن است زمان انتخاب آرایشگاه مناسب و با کیفیت تردید داشته باشند. به همین منظور در ادامه این مقاله به معرفی خدمات مهم که باعث افزایش رضایت مشتریان و مراجعین می شود، می پردازیم.

بهترین آرایشگاه عروس در نیاوران

یکی از مهم ترین خدماتی که در بهترین سالن های زیبایی زنانه ارائه می شود، خدمات میکاپ و شینیون مو برای عروس است. به همین دلیل برای انتخاب آرایشگاه خوب و با کیفیت باید به خوبی تحقیق کنید که آرایشگاه مورد نظرتان کلیه خدمات پوست، میکاپ، شنیون، کاشت ناخن و … را به طور کامل ارائه می کند یا خیر؟ در صورتی که در آرایشگاه کلیه خدمات ذکر شده ارائه شود، دیگر نیازی نیست که به دنبال یک سالن زیبایی زنانه دیگر برای دریافت خدمات مورد نظرتان بروید.

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران

امروزه یکی از چالش های مهم خانم ها پیدا کردن و انتخاب نمودن بهترین آرایشگاه زنانه در تهران است. چون امروزه در مناطق و محله های مختلف آرایشگاه های زنانه مختلف با تنوع زیاد راه اندازی شده است. یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه واقع در نیاوران تهران، آرایشگاه قصر جم است.

این سالن زیبایی زنانه در نیاوران کلیه خدمات مرتبط با زیبایی صورت و چهره و آراستگی موها را در لاین های جداگانه و با کیفیت بسیار بالا ارائه می کند. در این سالن زیبایی زنانه نیاوران خدمات مختلف توسط کادر و پرسنل مجرب این مجموعه انجام می شود. به همین دلیل می توانید متناسب با سلیقه و نظر خود بهترین مدل ها را انتخاب کرده و سپس مشاهده نمایید.

انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران

با توجه به این که امروزه همه ما شاهد افزایش بازگشایی و راه اندازی آرایشگاه ها در سراسر تهران هستیم، ممکن است انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران کار آسانی نباشد. به همین دلیل برای انتخاب آرایشگاه زنانه در نیاوران تهران باید به معیارها و فاکتورهای زیر توجه داشته باشید:

 1. داشتن مجوزهای رسمی لازم
 2. ارائه خدمات متنوع مختلف در لاین های مجزا
 3. قیمت مقرون به صرفه برای خدمات
 4. به کارگیری کادر مجرب و حرفه ای
 5. رعایت بهداشت و نظافت

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران

خدمات تخصصی آرایش عروس در سالن زیبایی زنانه نیاوران

روز عقد یا عروسی مهم ترین شب برای یک خانم محسوب می شود. به همین دلیل در این شب زیبا به زیبایی چهره خود اهمیت می دهند. با مراجعه به آرایشگاه قصر جم می توانید در مراسم عقد و عروسی خود بدرخشید، چهره ای زیبا و موهای آراسته ای داشته باشید.

در این سالن زیبایی زنانه در نیاوران کلیه خدمات مرتبط با عروس، در لاین عروس با بالاترین کیفیت ارائه می شود. میکاپ آرتیست این مجموعه متناسب با فرم صورت و چهره، رنگ پوست، و سلیقه شما، میکاپ و شینیون مو را ارائه می کند.

خدمات تخصصی آرایش عروس در سالن زیبایی قصر جم

کوپ مو سالن زیبایی زنانه در نیاوران

در لاین مو آرایشگاه زنانه قصر جم یکی از خدماتی که به بهترین نحو ارائه می شود، کوتاهی مو است. از آن جایی که هر فرد دارای فرم چهره و صورت خاص و منحصر به فرد خود است، انتخاب مدل موی مناسب برای هر مشتری اهمیت زیادی دارد. یکی از بهترین مدل های مو که امروزه طرفداران زیادی دارد، مدل کوپ مو است. این مدل مو با توجه به فرم صورت مشتری در آرایشگاه قصر جم انجام می شود.

رنگ و مش آرایشگاه زنانه نیاوران

یکی از خدمات دیگری که در لاین موی سالن زیبایی زنانه در نیاوران  یعنی سالن قصر جم ارائه می شود، رنگ مو است. رنگ و مش امروزه به دلیل زیبایی خاص و منحصر به فردی که دارد، مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است. رنگ و مش نیز با توجه به رنگ پوست مشتری، رنگ چشم ها و سلیقه او به بهترین نحو و با ماندگاری بالا انجام می شود.

رنگ و مش آرایشگاه زنانه نیاوران

ریموو تاتو ابرو در سالن زیبایی زنانه در نیاوران

یکی از روش های رایج برای داشتن یا تغییر دادن فرم ابروها، تاتو ابرو است. این خدمات نیز درآرایشگاه های زنانه متناسب با فرم چهره و صورت مشتری انجام می شود. اما در صورتی که مشتری از فرم و مدل ابروها بعد از تاتو ابرو راضی نباشد، می تواند جهت ریموو تاتو ابرو اقدام نماید. در این روش نیز با استفاده از مواد مناسب و بهترین روش ها تاتو قبلی پاک شده و در صورت لزوم مجددا تاتو ابرو برای مشتری انجام می شود.

کاشت مژه در بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران

کاشت مژه امروزه به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای افزایش زیبایی چهره و چشم ها شناخته می شود. با کاشت مژه دیگر نیازی به استفاده مداوم از ریمل و خط چشم نیست. بلکه برای طولانی مدت چشم هایی زیبا و مژه های پر پشت و خاص خواهید داشت. در قصر جم، سالن زیبایی زنانه در نیاوران انواع مدل های کاشت مژه با کیفیت بسیار بالا انجام می شود.

ارائه خدمات تخصصی شینیون مو در بهترین آرایشگاه زنانه

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در زیبایی چهره، موها هستند. به همین دلیل براشینگ مو، شینیون مو و … تاثیر زیادی در زیبایی چهره داشته و به همین دلیل بسیاری از خانم ها برای آراسته کردن موهای خود به آرایشگاه زنانه مراجعه می کنند.

در آرایشگاه قصر جم، خدمات تخصصی شینیون مو، براشینگ مو، کراتین، ابریشم سازی و … به بهترین نحو انجام می شود. با مراجعه به این سالن متناسب با فرم چهره و صورت خود، طبق رنگ موها، همچنین سیلقه و نظر خود می توانید چهره ای زیبا و شیک داشته باشید.

شینیون مو در بهترین آرایشگاه زنانه

قیمت انواع خدمات زیبایی در آرایشگاه زنانه نیاوران

به طور کلی قیمت واحد و مشخصی برای انواع خدمات زیبایی در سالن زیبایی زنانه در نیاوران ها وجود ندارد. چرا که عوامل مختلفی در تعیین قیمت و هزینه انواع خدمات زیبایی وجود دارد. مهم ترین عوامل تاثیر گذار عبارتند از:

 1. کیفیت سالن زیبایی زنانه در نیاوران
 2. سابقه کار کادر و پرسنل آرایشگاه
 3. کیفیت مواد مورد استفاده
 4. نوع و برند مواد آرایشی

خصوصیات بهترین آرایشگاه زنانه در نیاوران

بهترین آرایشگاه زنانه در نیاوران

برای افزایش رضایت مشتریان و مراجعینی که به آرایشگاه زنانه مراجعه می کنند، فاکتورها و موارد مختلفی تاثیر گذار است. یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در افزایش رضایت مشتریان، ارائه خدمات متنوع و با کیفیت است. در سالن زیبایی زنانه در نیاوران انواع خدمات مرتبط با زیبایی چهره، صورت، ناخن و … با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

از جمله بهترین خدمات مختلفی که در سالن زیبایی زنانه در نیاوران ارائه می شود، می توان به خدمات ناخن (کاشت ناخن، طراحی ناخن، ترمیم ناخن، ریمو کاشت ناخنخدمات لاین ابرو (لیفت ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز)؛ همچنین خدمات مژه از جمله (کاشت مژه، لیفت مژه، ریمو کاشت مژه با روش ها و تکنیک های مختلف)، انواع سبک های میکاپ، پدیکور، مانیکور، رنگ مو، کوتاهی، کراتین مو، شینیون، براشینگ و … ارائه می شود. در ادامه این مقاله نیز به معرفی مهم ترین خصوصیات بهترین آرایشگاه زنانه قصر جم می پردازیم.

ارائه خدمات مختلف در لاین های تخصصی سالن زیبایی زنانه در نیاوران | قصر جم

همان طور که در پاراگراف بالا اشاره شد، از جمله مهم ترین ویژگی های آرایشگاه قصر جم، این است که کلیه خدمات مرتبط با زیبایی را در لاین های جداگانه ارائه می کند. در هر کدام از لاین های سالن زیبایی زنانه در نیاوران، قصر جم، خدمات زیبایی زیر با کیفیت بالا و با مجهز شدن به کادر مودب و مجرب ارائه می شود.

در سالن زیبایی زنانه قصر جم خدمات زیر در لاین های جداگانه با بالاترین کیفیت ارائه می شود:

 1. براشینگ، شینیون مو
 2. کاشت مژه، لیفت مژه
 3. میکروبلیدینگ ابرو، لیفت ابرو
 4. کاشت ناخن، طراحی ناخن، ترمیم کاشت ناخن، ژلیش، و …
 5. کراتین مو، ابریشم سازی مو
 6. تاتو صورت و بدن

به کارگیری کادر مجرب و حرفه ای

یکی از موارد مهم دیگری که باعث افزایش رضایت مراجعین و مشتریان محترم آرایشگاه زنانه قصر جم شده، به کارگیری و همکاری با کادری مجرب و حرفه ای در لاین های مختلف و مجزا است. کلیه خدمات ذکر شده در این مقاله با کیفیت بسیار بالا و به صورت جداگانه ارائه می شود.

کارکنان حرفه ای این سالن، هر کدام به صورت تخصصی خدمات لاین های تخصصی را به طور کامل و زیر نظر اساتید حرفه ای آموزش دیده اند. بنابراین متناسب با سلیقه مشتریان محترم، و با توجه به فرم صورت، نوع پوست، رنگ پوست و … ارائه می کنند.

همان طور که می دانید هر مشتری دارای رنگ پوست و صورتی خاص و منحصر به فرد است که برای زیبا و جذاب تر شدن باید خدمات متناسب با چهره او را به او ارائه کنند. به همین دلیل در کلیه لاین های تخصصی سالن زیبایی زنانه در نیاوران قصر جم خدمات کاملا متناسب با فرم صورت و چهره هر فرد در نظر گرفته شده و اجرا می شود.

کادر مجرب و حرفه ای سالن قصر جم

کسب مجوز و پروانه های لازم برای آرایشگری

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین اقدامات زمان راه اندازی و تاسیس سالن زیبایی زنانه در نیاوران، کسب مجوزهای لازم و پروانه است.آرایشگاه قصر جم، واقع در نیاوران کلیه مجوزها و پروانه لازم برای آرایشگری و ارائه خدمات زیبایی را دریافت کرده است. بنابراین برای دریافت و استفاده از کلیه خدمات زیبایی در لاین های مختلف می توانید با اطمینان خاطر و اعتماد می توانید به این سالن زیبایی زنانه در نیاوران مراجعه نمایید.

در کلیه لاین ها خدمات زیبایی ذکر شده در پاراگراف بالاتر با کیفیت بالا، و قیمت مقرون به صرفه ارائه می کنند. در بخش ها و لاین های مختلف آرایشگاه زنانه قصر بهداشت به بهترین نحو ارائه می شود.


سوالات متداول سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه در نیاوران 

قیمت خدمات آرایشگاه زنانه در نیاوران چقدر است؟

بستگی به نوع خدمات انتخاب شده و مواد استفاده شده برای آن معمولا بین ۷۰,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.

سالن زیبایی زنانه در نیاوران چه خدماتی ارائه می دهد؟

کلیه خدمات عروس، انواع شینیون، میکاپ، کاشت مژه، کلیه خدمات ناخن،فیشیال پوست، رنگ و لایت و…

سبک های پر طرفدار میکاپ در سال ۱۴۰۲ چیست؟

از جمله سبک های پرطرفدار میکاپ سبک اروپایی، هالیوودی، و لایت است.

لاین ناخن در سالن زیبایی قصر جم چه خدماتی دارد؟

در این لاین، کاشت ناخن، ترمیم کاشت، ریموو کاشت، ژلیش، لمینت و … انجام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *