آموزش خودآرایی نیاوران

یکی از بهترین روش هایی که امروزه تاثیر زیادی در افزایش اعتماد به نفس و ایجاد حال خوب برای خانم ها حتی در سنین بالا دارد، خود آرایی و آرایش کردن است.

همه ما ممکن است به صورت روزانه به مکان های مختلفی برویم یا ممکن است در طول سال یا ماه به جشن های مختلفی دعوت شویم. به همین دلیل همواره یاد گرفتن اصول آرایش و خودآرایی برای داشتن چهره ای زیبا و آراسته حائز اهمیت است.

آموزش خودآرایی نیاوران با مدرک

بدیهی است که همیشه فرصت و هزینه کافی برای رفتن به آرایشگاه و سالن زیبایی وجود ندارد. به همین دلیل یکی از بهترین روش ها شرکت در کلاس آموزش خودآرایی نیاوران است.

با شرکت در کلاس های خودآرایی می توانید با اصول مهم میکاپ و کانتورینگ، آشنا شده و متناسب با چهره خود بهترین مدل میکاپ را انجام دهید.

همراه ما باشید تا با آموزش خودآرایی نیاوران و کلیه نکات مهم پیرامون آموزش میکاپ در نیاوران آشنا شوید.

بهترین سالن برای آموزش خودآرایی در نیاوران

یکی از مهم ترین مسائلی که زمان یادگیری خودآرایی با کیفیت عالی و اصول جدید و حرفه ای مطرح می شود، پیدا کردن سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه در تهران با کیفیت و خوب است.

سالن آرایش و زیبایی قصر جم به منظور افزایش رضایت علاقه مندان عزیز برای یادگیری و آموزش خودآرایی در نیاوران از بهترین اساتید آموزش میکاپ و خودآرایی دعوت به همکاری کرده است.

با شرکت در دوره آموزش این آرایشگاه، با کلیه اصول و تکنیک های آرایش و همچنین سبک های مختلف آرایش خواهید شد. به صورتی که با به پایان رسیدن این دوره آموزشی با کلیه اصول و تکنیک های خودآرایی و میکاپ صورت آشنا خواهید شد و دیگر نیازی به آرایشگاه رفتن و صرف هزینه های زیاد نخواهید داشت.

بهترین سالن برای آموزش خودآرایی در نیاوران

یادگیری تکنیک های تخصصی با آموزش خود آرایی در نیاوران

برای تعریف بهتر خودآرایی می توان گفت که خودآرایی یعنی تسلط داشتن و شناخت فرم هندسی صورت و سپس انتخاب کردن بهترین میکاپ مناسب است.

علاوه بر این، نکته مهم و حائز اهمیت این است که باید با استفاده از بهترین رنگ ها سبک آرایشی منحصر به فرد و متناسب با چهره خود را اجرا کنید و انجام دهید.

یکی از مهم ترین اصول و تکنیک های که در آموزش خودآرایی نیاوران به آن پرداخته می شود، مراقبت و رسیدگی به پوست و مو است.

دومین نکته مهم و حائز اهمیت این است که باید شناخت کافی در مورد رنگ طبیعی پوست خود داشته باشید، تا در نهایت بتوانید با انتخاب رنگ کرم پودر مناسب چهره ای با رنگ طبیعی داشته باشید.

در واقع به صورت دقیق تر می توان گفت که اصول و تکنیک مهم خودآرایی نیاوران که در کلاس های آموزشی به آن پرداخته می شود، شامل سه لاین زیر سازی پوست است که در ادامه این مقاله به معرفی بیشتر آن می پردازیم.

آموزش خودآرایی در نیاوران

مراحل آموزش خودآرایی در نیاوران

خودآرایی امروزه به عنوان یکی از بهترین متدهای پرطرفدار محسوب می شود. به همین دلیل خانم هایی که به زیبایی چهره خود اهمیت می دهند و وقت کافی برای آرایشگاه رفتن را ندارند، می توانند در دوره آموزش خودآرایی در نیاوران شرکت کنند.

به طور کلی مراحل آموزش خودآرایی در برخی از آموزشگاه ها یا آرایشگاه زنانه نیاوران ممکن است با یک دیگر یکسان و مشابه باشد. اما در سالن آرایش و زیبایی قصر جم به منظور یادگیری بهتر و اصولی تر خودآرایی مراحل آموزش کامل تر و ویژه تر است.

در واقع همان طور که می دانید هر فرد چهره ای منحصر به فرد با فرمی خاص و همچنین رنگ پوست خود را دارد. به همین دلیل یادگیری اصول خود آرایی کمک می کند که فرد با شناخت فرم چهره و رنگ صورت خود همواره بتواند متناسب با جشن ها و مراسم های مختلف و همچنین بهترین آرایش مناسب برای لباس خود را انجام خواهد داد.

یادگیری مراحل خودآرایی به علاقه مندان کمک می کند که در هر زمان و مکان که بخواهند بهترین سبک و مدل آرایش را انتخاب و برای خود اجرا کنند. به طور کلی مراحل آموزش خودآرایی در نیاوران به شرح زیر است:

 • شناخت آناتومی صورت و شکل های مختلف آن
 • شناخت نوع پوست (خشک- دهیدارته، چرب، مختلط)
 • انتخاب وسایل و لوازم آرایش متناسب با نوع پوست
 • انتخاب سبک مناسب با فرم صورت، محلی که قصد حضور در آن را دارید.
 • استفاده از پرایمر مناسب برای تثبیت بیشتر آرایش و آماده سازی کردن پوست
 • استفاده کردن از مرطوب کننده مناسب برای آماده شدن پوست
 • استفاده از کانتور مناسب برای فرم دادن صورت و رفع عیوب آن
 • رژ گونه زدن متناسب با فرم صورت
 • خودآرایی ابرو و طراحی فرم ابروی مناسب با فرم کل صورت و چشم ها
 • خودآرایی چشم ها متناسب با فرم صورت و همچنین مدل مناسب آرایش
 • خودآرایی و خط چشم زدن
 • خودآرایی لب ها و استفاده از رژ لب با رنگ مناسب
 • تثبیت کردن آرایش با استفاده از فیکساتور یا پودر
 • استفاده از هایلاتر

خودآرایی چیست؟

تعریف خودآرایی یعنی قابلیت و توانایی شناخت فرم صورت خود و شناخت و آشنایی با سبک های مختلف آرایشی است. به صورتی که فرد بتواند با شناخت فرم چهره خود بهترین نوع و سبک آرایش را به بهترین نحو روی صورت خود انجام داده و اجرا کند.

یکی از نکات مهمی که زمان خودآرایی مطرح می شود، این است که یادگیری اصول آرایش نیاز به مهارت و حوصله زیادی دارد و باید در طول دوره آموزش خودآرایی نیاوران چند بار تمرین و تکرار داشته باشید تا بتوانید با سرعت و مهارت خوبی مهارت خودآرایی را یاد بگیرید.

با یادگیری اصول خود آرایی نیاز به آرایشگاه رفتن و صرف هزینه های زیاد نیست؛ بلکه می توانید در منزل حاضر شوید.


سوالات متداول آموزش خودآرایی در نیاوران

هزینه آموزش خودآرایی در نیاوران چقدر است؟

علاقه مندان یادگیری و شرکت در آموزش خودآرایی در نیاوران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه این دوره می توانید با آرایشگاه قصر جم تماس بگیرید.

بهترین آرایشگاه زنانه برای آموزش خود آرایی در نیاوران کجاست؟

آرایشگاه زنانه قصر جم به عنوان یکی از بهترین سالن های آرایش زنانه برای یادگیری خود آرایی شناخته می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *