سالن زیبایی زنانه در تهران

 

سال هاست خانم ها و آقایان برای حضور پیدا کردن در مجالس و مکان های مختلف مانند جشن عقد و عروسی و حتی بله برون به سالن زیبایی مراجعه می کنند. چرا که همیشه آراستگی و زیبایی مو و چهره تاثیر مورد پسند عموم مردم قرار گرفته و می گیرد.

اما با گذشت زمان اهمیت این موضوع بیش از پیش احساس می شود. به گونه ای که افراد در سنین مختلف و حتی در سنین بالا هم برای رفتن به مجالس مختلف به آراسته بودن مو و زیبایی چهره خود اهمیت می دهند و به آرایشگاه می روند.

با افزایش اهمیت این موضوع، تعداد آرایشگاه هایی که در سراسر ایران و به ویژه در شهرهای بزرگ راه اندازی شده و شروع به کار کرده اند، نیز افزایش یافته است. به همین دلیل خانم ها زمان انتخاب سالن زیبایی زنانه در تهران، باید زمان و انرژی زیادی صرف کنند.

😍 قیمت خدمات سالن زیبایی زنانه در تهران  از ۷۰,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
❤️ انواع خدمات سالن زیبایی زنانه تهران کاشت مژه، ناخن،شینیون، رنگ و لایت، آرایش عروس و…
💎 ویژگی های آرایشگاه قصر جم ارائه خدمات کامل،رعایت بهداشت،استفاده از بهترین برندهای دنیا
💅 انواع خدمات ناخن در سالن زیبایی تهران  کاشت ناخن، ترمیم ناخن، طراحی ناخن
👩 انواع خدمات مو در سالن قصر جم کوپ، رنگ و لایت، بافت، شینیون، احیا و ابریشم سازی، اکستنشن، کراتینه

بنابراین در صورتی که شما نیز قصد انتخاب بهترین سالن زیبایی زنانه در تهران را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با نکات مهم برای انتخاب و پیدا کردن سالن بهترین سالن زیبایی در تهران آشنا شوید.

بهترین سالن زیبایی زنانه در تهران کجاست؟

سالن های آرایشی زیادی در سراسر تهران را راه اندازی و تاسیس شده که خدمات زیبایی بسیار با کیفیتی را ارائه می کنند. سالن زیبایی قصر جم با ارائه خدماتی کامل و جامع میزان رضایت بالایی را به خود اختصاص داده است. در این آرایشگاه زنانه لیستی از بهترین خدماتی که هر خانمی با وارد شدن به سالن زیبایی به آن نیاز دارد، ارائه می شود.

سالن آرایش قصر جم در نیاوران و در محلی لوکس و سالنی زیبا قرار دارد که می توانید در آن هر خدماتی که مرتبط با زیبایی و آراستگی پوست و مو است، دریافت نمایید.

انتخاب بهترین سالن زیبایی تهران

همان طور که می دانید در سالن های زیبایی خدمات مختلفی برای داشتن پوست و موهای زیبا و جذاب ارائه می شود. به همین منظور می توانید متناسب با سلیقه ای که دارید، خدمات مورد نظرتان را رزرو کرده و در زمان مورد نظر از این خدمات استفاده نمایید و شاهد زیبایی دو چندان خود باشید. برای انتخاب بهترین سالن زیبایی تهران فاکتورهای مهمی وجود دارد که مهم ترین موارد آن به شرح زیر است:

 1. رعایت نظم و خوش قول بودن
 2. ارائه خدمات زیبایی کامل
 3. تکریم و احترام گذاشتن به مشتری
 4. قیمت مناسب و مقرون به صرفه خدمات
 5. رعایت بهداشت و نظافت
 6. ارائه خدمات مختلف در لاین های جداگانه

بهترین آرایشگاه عروس در نیاوران

سالن زیبایی قصر جم تمرکز خود را روی افزایش رضایت مشتریان و مراجعین محترم قرار داده است. به همین منظور کلیه خدمات زیبایی صورت و آراستگی مو و … را با کیفیت عالی و متناسب با علاقه و سلیقه مشتری ارائه می کند. در این سالن زیبایی زنانه در نیاوران خدمات میکاپ عروس با استفاده از مواد آرایشی با بهترین برندها و کیفیت عالی ارائه می شود.

همان طور که می دانید هر فرد دارای چهره ای خاص، رنگ چشم ها و پوست منحصر به فرد خود است. به همین دلیل نوع و مدل و سبک آرایشی که برای هر مشتری ارائه می شود، کاملا متناسب با فرم صورت و چهره فرد خواهد بود. در سالن زیبایی قصر جم انواع سبک های پر طرفدار و روز دنیا که متناسب با سلیقه عروس یا سایر مشتریان باشد، ارائه می شود.

بهترین آرایشگاه عروس در نیاوران

ریموو تاتو ابرو در نیاوران تهران

تاتو ابرو یکی از خدماتی زیبایی است که معمولا در اکثر سالن های زیبایی ارائه می شود. این روش معمولا برای افرادی که فرم ابروهای خود را دوست ندارند، یا به صورت ژنتیکی ابروهای کم پشت و نازکی دارند، انجام می شود. اما در برخی از سالن های زیبایی ممکن است به دلیل استفاده از مواد بی کیفیت یا عدم تناسب و قرینه نبودن فرم ابروها یا متناسب نبودن مدل آن با فرم چهره، فرد بخواهد که تاتو ابرو را ریمو کند.

به همین دلیل در چنین مواردی فرد اقدام به ریمو تاتو می کند. این کار نیز باید زیر نظر و به ویژه توسط آرایشگر ماهر انجام شود تا هیچ اثری از آن باقی نماند.

کاشت مژه در بهترین آرایشگاه زنانه در تهران

کاشت مژه نیز یکی از خدمات پر طرفداری است که در سالن های زیبایی ارائه می شود. کاشت مژه امروزه با روش های متنوع و مختلفی و با توجه به مدل کاشت مژه انجام می شود. به همین دلیل فرد می تواند مدلی که مد نظر دارد را به آرایشگر معرفی کرده و بهترین مدل کاشت مژه را دریافت کند.

همان طور که می دانید زیبایی مژه ها تاثیر زیادی در زیبایی کل چهره فرد دارد. به همین دلیل با کاشت مژه می توانید شاهد زیبایی دو چندان چهره خود باشید.

کاشت مژه در بهترین آرایشگاه زنانه در تهران

قیمت انواع خدمات آرایشگاه زنانه تهران

به طور کلی قیمت واحد و مشخصی در مورد قیمت انواع خدمات آرایشگاه زنانه در تهران وجود ندارد. چرا که تعیین قیمت به عوامل مختلف و متنوعی بستگی دارد. برای مثال موارد زیر در تعیین قیمت این خدمات موثر است:

 1. کیفیت سالن زیبایی
 2. استفاده از مواد آرایشی با کیفیت و برند
 3. تنوع خدمات
 4. موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی
 5. تعداد لاین های مجزا برای خدمات مختلف

نکات مهم برای انتخاب بهترین سالن زیبایی در تهران

همان طور که در پاراگراف بالا اشاره شد همه ما امروزه شاهد افزایش تعداد بازگشایی آرایشگاه زنانه مختلف هستیم. اما ممکن است همه آرایشگاه ها خدماتی یکسان، و با قیمت های مقرون به صرفه و مناسب ارائه نکنند. بتوانند در صورتی که برای آماده شدن و آراستگی مو و چهره خود به دنبال یک سالن زیبایی با کیفیت در تهران هستید، به نکات زیر دقت کنید:

 • به خوبی تحقیق کنید:

برای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه در تهران ابتدا به موقعیت مکانی محل زندگی، یا سالن عقد و عروسی یا محضر عقد توجه داشته باشید. همان طور که می دانید در شهر تهران به دلیل زیاد بودن ترافیک مدت زمان زیادی در ترافیک خواهید بود. بنابراین سالنی را انتخاب کنید که حداقل نزدیک به سالن و مکان های ذکر شده دیگر باشد.

پس از این که محل برگزاری جشن مشخص شد، می توانید راحت تر در مورد کلیه سالن های آرایش زیبایی که در آن نواحی حضور دارند، تحقیق کنید. برای مثال برای انتخاب بهتر توصیه می شود که حتما به صورت حضوری به سالن مراجعه کرده و نمونه کار افراد در لاین های مختلف را مشاهده کنید. حتی می توانید در مورد قیمت خدمات زیبایی مو، ناخن، میکاپ و … نیز سوال کنید.

سپس قیمت و هزینه خدمات مختلف در سالن آرایشگاه زنانه را با یک دیگر مقایسه کنید. علاوه بر این، توصیه می شود حتما تحقیق کنید که در آرایشگاه آیا همه خدمات زیبایی ارائه می شود یا خیر؟ در صورتی که خدمات مختلف و متنوعی را ارائه نکند، ممکن است برای داشتن خدمات دیگر مجبور شوید، زمان زیادی را صرف انتخاب آرایشگاه دیگر با خدمات مورد نظر کنید.

 • بررسی لیست خدمات سالن زیبایی:

همان طور که می دانید در برخی از سالن های زیبایی کوچک صرفا برخی از خدمات زیبایی ارائه می شود که مشتریان خاص خود را دارد. اما در سالن زیبایی قصر جم کلیه خدمات زیبایی از جمله خدمات زیبایی مو، میکاپ، ناخن و … در لاین های مجزا و مختلفی ارائه می شود تا مشتریان بتوانند در مدت زمان رزرو خود کلیه خدمات مورد نظرشان را دریافت کنند.

 • توجه به برخورد و رسیدگی کارکنان و پرسنل:

در سالن های زیبایی ممکن است با توجه به تعداد خدماتی که ارائه می شود، کارکنان و پرسنل زیادی مشغول به کار باشند. به همین دلیل توصیه می شود زمان مراجعه کردن به سالن به خوبی به برخورد و رسیدگی کارکنان برای ارائه خدمات بهتر توجه داشته باشید. چون شما با مراجعه به سالن، با توجه به نوع خدماتی که دریافت می کنید، ممکن است بین نیم ساعت تا چندین ساعت در آرایشگاه حضور داشته باشید.

نکات مهم برای انتخاب بهترین سالن زیبایی در تهران

 • اهمیت دادن به نظافت و بهداشت محیط:

با شیوع کرونا و شیوع بیماری ویروسی مختلف، اهمیت دادن به نظافت و بهداشت محیط کار، یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب بهترین سالن زیبایی در تهران محسوب می شود. چرا که رعایت بهداشت و نظافت صحیح و سریع تاثیر زیادی در جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری و ویروس های مختلف دارد.

 • اهمیت دادن به زمان رسیدگی و ارائه خدمات زیبایی:

همه ما می دانیم زمان ارزش زیادی برای همه ما دارد. بنابراین کارکنان و کادر سالن زیبایی نیز برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان بهتر است که با توجه به زمانی که مشتری رزرو کرده و به موقع خدمات مورد نظر را به او ارائه کنند. این ویژگی تاثیر بسیار زیادی در افزایش رضایت مشتریان دارد.

 • تحقیق در مورد قیمت و هزینه خدمات:

برخی از سالن های زیبایی متاسفانه صرفا به دلیل لوکس بودن و موقعیت جغرافیایی سالن خدمات زیبایی را با قیمت های بسیار بالا ارائه می کنند که مقرون به صرفه نیست. چرا که این کار باعث کاهش اعتماد و کاهش تعداد مشتریان در بلند مدت خواهد شد. بنابراین قبل از رزو نوبت و مراجعه به آرایشگاه به سالن های مختلف مراجعه کرده و قیمت ها را با یک دیگر مقایسه کنید.

 • استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوب:

همان طور که می دانید در خدمات مختلفی که در آرایشگاه زنانه ارائه می شود، از محصولات آرایشی مختلفی به صورت مستقیم پوست صورت یا موها استفاده می شود. در صورتی که این محصولات و با کیفیت نباشد، در نهایت نه تنها باعث کاهش رضایت مشتریان می شود. بلکه ممکن است برای سلامتی آن ها مضر باشد و به پوست و موهای آن ها آسیب برساند.

برای مثال استفاده از مواد کراتین مو و ابریشم سازی مو، همچنین برای میکاپ از برندهای مختلفی استفاده می شود. در آرایشگاه زنانه قصر جم به منظور افزایش اعتماد و رضایت مشتریان محترم از بهترین محصولات با برندهای روز دنیا استفاده می شود.

 • ارائه تکنیک های مختلف:

همان طور که می دانید مشتریان هر کدام دارای سلیقه و علایق مختلفی هستند. بنابراین برای به دست آوردن رضایت هر کدام از آن ها باید تکنیک ها و روش های مختلفی ارائه شود. برای مثال انجام لیفت مژه، کاشت مژه، و … هر کدام تکنیک ها و روش های مختلفی دارد. همچنین میکاپ ها نیز دارای سبک های مختلفی هستند که هر مشتری نیز سلیقه منحصر به فرد خود را دارد. بنابراین زمان مراجعه به آرایشگاه زنانه تحقیق کنید که آیا میکاپ آرتیست یا سایر لاین های دیگر خدمات مورد نظرتان را با تکنیک مناسبی ارائه می کنند یا خیر؟

چند نمونه از رضایت مشتریان عزیز سالن قصرجم


سوالات متداول سالن زیبایی زنانه در تهران

قیمت خدمات سالن زیبایی زنانه در تهران چقدر است؟

بستگی به نوع خدمات انتخاب شده و مواد استفاده شده برای آن معمولا بین ۷۰,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.

سالن زیبایی زنانه تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

کلیه خدمات عروس، انواع شینیون، میکاپ، کاشت مژه، کلیه خدمات ناخن،فیشیال پوست، رنگ و لایت و…

خدمات لاین مو در سالن زیبایی چیست؟

در لاین مو خدماتی نظیر کوتاهی مو، براشینگ، شینیون، رنگ مو و کراتین انجام می شود.

قیمت میکاپ عروس چقدر است؟

با توجه به سبک آرایش، نوع شینیون، بلندی یا کوتاهی موها و … برای هر مشتری متفاوت خواهد بود.

۳ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *