آرایشگاه زنانه تهران

امروزه بیش از پیش اهمیت دادن به زیبایی چهره و موها و حتی ناخن اهمیت پیدا کرده است. به گونه ای که افراد در سنین مختلف و به ویژه جوانان برای حضور داشتن در جوامع مختلف مانند مراسم های دورهمی، تولد، جشن عقد یا عروسی و … برای داشتن چهره زیبا و موهای آراسته به آرایشگاه می روند. به همین دلیل در طی سال های اخیر سالن های آرایشی زیادی در سراسر ایران و به ویژه تهران راه اندازی شده است. اما یافتن بهترین آرایشگاه زنانه تهران کار ساده ای نیست!

اولین ویژگی که خانم ها برای مراجعه به آرایشگاه زنانه به آن توجه زیادی می کنند، کیفیت و تنوع زیاد در خدمات است. به همین منظور در این مقاله به معرفی خدمات و کیفیت خدمات در سالن زیبایی قصر جم می پردازیم.

😍 قیمت خدمات آرایشگاه زنانه در تهران  از ۷۰,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
❤️ انواع خدمات آرایشگاه زنانه تهران کاشت مژه، ناخن،شینیون، رنگ و لایت، آرایش عروس و…
💎 ویژگی های آرایشگاه قصر جم ارائه خدمات کامل،رعایت بهداشت،استفاده از بهترین برندهای دنیا
💅 انواع خدمات ناخن در آرایشگاه تهران  کاشت ناخن، ترمیم ناخن، طراحی ناخن
👩 انواع خدمات مو در سالن قصر جم کوپ، رنگ و لایت، بافت، شینیون، احیا و ابریشم سازی، اکستنشن، کراتینه

بهترین آرایشگاه زنانه تهران

زیبایی و آراستگی ظاهر امروزه به عنوان یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در افزایش زیبایی چهره و افزایش اعتماد به نفس محسوب می شود. همان طور که می دانید و حتما می بینید افراد برای حاضر شدن در محل کار و انجام کارهای روزمره نیز ترجیح می دهند که ظاهری آراسته و زیبا داشته باشند. این موضوع برای حضور در مجالس مهم و خاص تر مانند عقد و عروسی، جشن تولد و … اهمیت بیشتری دارد.

به همین منظور خانم ها برای انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه تهران زمان زیادی صرف می کنند. چرا که امروزه تعداد سالن های زیبایی که در تهران و سایر شهرهای بزرگ راه اندازی شده، افزایش یافته است. در صورتی که شما نیز به زیبایی چهره خود اهمیت می دهید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با ویژگی های بهترین آرایشگاه زنانه آشنا شوید.

خدمات زیبایی مو در سالن زیبایی قصر جم

انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه تهران

زمان انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه تهران لازم است که به فاکتورها و پارامترهای مختلفی توجه داشته باشید. یکی از مهم ترین ویژگی های یک سالن آرایش خوب این است که خدمات مختلف در لاین های مجزا و متفاوت ارائه شود. همین ویژگی سبب می شود که برای دریافت و استفاده از خدمات مختلف نیازی به صرف زمان و انرژی مضاف برای پیدا کردن یک سالن زیبایی جدید نیست. بلکه می توانید کلیه خدماتی که به آن ها نیاز دارید را در یک سالن دریافت کنید.

از جمله بهترین خدماتی که در یک آرایشگاه زنانه با کیفیت ارائه می شود، می توان موارد زیر را نام برد:

 1. تتو ابرو
 2. کاشت مژه
 3. براشینگ، شینیون، رنگ مو
 4. میکاپ
 5. کاشت ناخن

بهترین عروس سرای تهران

همان طور که می دانید روز عروسی برای هر خانمی یکی از مهم ترین و بهترین شب های زندگی محسوب می شود. به همین دلیل رفتن به یک آرایشگاه خوب و با کیفیت در شب عروسی اهمیت زیادی دارد. در صورتی که در منطقه شمال تهران و منطقه نیاوران قصد برگزاری جشن عقد یا عروسی خود را دارید، می توانید از خدمات با کیفیت سالن زیبایی قصر جم استفاده نمایید. در این سالن زیبایی کلیه خدمات در لاین عروس با کیفیت بسیار بالا و متناسب با سلیقه و نظر عروس انجام می شود.

بهترین عروس سرای تهران

کراتینه مو در آرایشگاه زنانه تهران

کراتینه مو یکی از بهترین روش هایی که امروزه طرفداران زیادی دارد. در این روش با استفاده از مواد با کیفیت به صورت موقت و بین ۶ تا ۸ ماه موهایی صاف و زیبا خواهید داشت. این روش معمولا برای افرادی که موهای مجعد و فر دارند و علاقه دارند که برای مدتی موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشند، انجام می شود.

کراتینه مو در آرایشگاه زنانه قصر جم با استفاده از مواد بسیار با کیفیت و بدون آسیب رسیدن به موها به بهترین نحو انجام می شود.

ریموو تاتو ابرو در آرایشگاه زنانه تهران

تاتو ابرو نیز یکی از خدمات رایجی است که در آرایشگاه زنانه تهران به منظور تغییر یا طراحی فرم جدید برای ابروها انجام می شود. این روش توسط خانم هایی که به زیبایی چهره و ابروهای خود اهمیت می دهند، مورد استقبال قرار گرفته است. اما در برخی موارد ممکن است فرد از انجام تاتو یا فرم ابرویی که برای او طراحی شده، رضایت کافی نداشته باشد. به همین منظور خدمات ریموو تاتو ابرو نیز در سالن قصر جم انجام می شود.

خدمات تخصصی میکروبلیدینگ آرایشگاه زنانه تهران

میکروبلیدینگ ابرو نیز یکی از روش های رایج و بسیار پر طرفدار برای طراحی فرم ابروها است. در این روش نیز آرایشگر با توجه به فرم صورت و چهره فرد بهترین فرم ابرو را طراحی کرده و با استفاده از روش میکروبلیدینگ برای فرد طراحی می شود. در این روش فرد به طور طبیعی و به صورت طولانی مدت ابروهایی خوش فرم و زیبا خواهد داشت.

میکروبلیدینگ آرایشگاه زنانه تهران

کاشت مژه در بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران

همان طور که می دانید یکی از بهترین روش های تاثیر گذار در افزایش زیبایی چهره، داشتن مژه هایی بلند و پر پشت است. اما ممکن است برخی افراد به صورت ژنتیکی مژه هایی کم پشت و کوتاه داشته باشند. به همین دلیل می توانند با کاشت مژه در آرایشگاه زنانه در نیاوران، مژه هایی پر پشت و زیبا داشته باشند. انواع روش های کاشت مژه نیز با توجه به فرم صورت و چهره فرد با کیفیت بسیار بالا انجام می شود.

قیمت انواع خدمات آرایشگاه زنانه تهران

هر فرد دارای چهره و رنگ پوست خاص و منحصر به فرد خود است. به همین دلیل نوع خدمات و سبک آرایشی که برای هر فرد انجام می شود، باید متناسب با فرم چهره و سلیقه او باشد. بنابراین قیمت خدمات آرایشگاه زنانه با توجه به میزان مهارت آرایشگر، کیفیت آرایشگاه، موقعیت جغرافیایی، کیفیت موادی که استفاده می شود و … بستگی دارد.

خدمات زیبایی مو در سالن زیبایی قصر جم

یکی از خدماتی که امروزه نزد خانم ها طرفداران زیادی دارد، رنگ مو، کراتین مو، شینیون، براشینگ و ابریشم سازی مو است. در سالن زیبایی قصر جم با استفاده از بهترین برندهای رنگ مو و متناسب با رنگ پوست، و سلیقه مشتری بهترین روش های رنگ مو برای مشتریان عزیز انجام می شود.

همان طور که می دانید استفاده از رنگ موی با کیفیت تاثیر زیادی در افزایش مدت زمان ماندگاری رنگ مو، و زیبا و طبیعی تر شدن آن می شود. یکی از خدمات ویژه دیگر در این سالن کراتین مو است. در این لاین انواع خدمات کراتین، احیا و صافی مو با کیفیت بالا انجام می شود.

ابریشم سازی مو در آرایشگاه زنانه تهران
انجام این روش در سالن زیبایی قصر جم به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و با به کارگیری نیروی ماهر هیچ آسیبی به موها نمی رساند. همچنین خدمات دیگر زیبایی موها از جمله براشینگ، شینیون و کوتاهی موها نیز طبق سلیقه و نظر مشتریان عزیز با توجه به فرم صورت آن ها به بهترین نحو انجام می شود.

انواع سبک های میکاپ

همان طور که می دانید امروزه سبک های مختلف میکاپ بین خانم های جوان مورد استقبال قرار گرفته است. به گونه ای که برای حضور در مراسم های مختلف مانند جشن عقد و عروسی، تولد، شب یلدا، بله برون، خواستگاری و … سبک های مناسب با آن مراسم را انتخاب می کنند.

انواع سبک های میکاپ

علاوه بر این، با توجه به این که چهره هر فرد، فرم صورت، رنگ پوست او و … متفاوت است؛ میکاپ آرتیست آرایشگاه زنانه قصر جم متناسب با فرم صورت و سلیقه مشتری بهترین سبک میکاپ را برای او انجام می دهند. علاوه بر این، کلیه وسایل و لوازمی که در این سالن استفاده می شود، متناسب با نوع پوست فرد، و از بهترین برندها با ماندگاری بالا است.

انجام انواع خدمات ناخن در آرایشگاه قصر جم

یکی از خدمات پر طرفدار دیگر که امروزه جز پر طرفدارترین لاین ها در سالن های زیبایی محسوب می شود، خدمات ناخن است. چون همان طور که می دانید یکی از فاکتورهای مهم برای داشتن دست هایی زیبا، ناخن های زیبا و خوش فرم است.

به همین دلیل در آرایشگاه قصر جم نیز انواع روش های کاشت ناخن، ژلیش، لمینت، ناخن عروس و … با بهترین مواد اولیه برای مشتریان عزیز و طبق سلیقه و نظر آن ها انجام می شود. همچنین در صورتی که پس از مدتی قصد ریمو یا ترمیم کاشت ناخن را دارید، در این سالن زیبایی در نیاوران کلیه خدمات ناخن با قیمت مقرون به صرفه انجام می شود.

خدمات ناخن در آرایشگاه قصر جم

خدمات مژه و ابرو در سالن زیبایی قصر جم

سالن زیبایی قصر جم با ارائه بهترین و کامل ترین خدمات به مشتریان عزیز سعی در افزایش رضایت آن ها دارد. یکی از بهترین خدماتی که در این سالن به مشتریان ارائه می شود، کامل ترین خدمات مژه و ابرو است. از جمله انواع خدمات پر طرفدار در آرایشگاه زنانه قصر جم در نیاوران می توان موارد زیر را نام برد:

 1. میکروبلیدنیگ ابرو:

  در صورتی که فرم ابروهای خود را دوست ندارید، یا در صورتی که ابروهای کم پشتی دارید، یکی از بهترین روش ها برای داشتن ابروهای پر پشت و ضخیم و متناسب با سلیقه و نظر خود، میکروبلیدینگ ابرو است. در این روش متناسب با فرم صورت و چهره و نظر مشتری ابروها طراحی می شوند.

 2. کاشت مژه:

  کاشت مژه یکی از پر طرفدارترین خدمات در سالن های زیبایی است. همان طور که می دانید داشتن مژه های پر پشت و بلند یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در زیبایی چشم ها و چهره محسوب می شود.
  بنابراین افرادی که مژه های کم پشت و کوتاهی دارند، با کاشت مژه می توانید در یک بازه زمانی طولانی مدت مژه های زیبا و خوش حالت داشته باشند. پس از کاشت مژه دیگر نیازز به ریمل زدن به صورت روزانه نیست. بلکه همیشه مژه هایی خوش فرم و زیبا و پر خواهید داشت. علاوه بر این، در صورتی که قصد ترمیم کاشت مژه را دارید، این ترمیم کاشت مژه یا ریمو آن نیز در سالن قصر جم انجام می شود.

 3. لیفت مژه:

  علاوه بر کاشت مژه، لیفت مژه نیز در سالن آرایشی زنانه انجام می شود. در این سالن برای افزایش مدت زمان ماندگاری لیفت، از بهترین مواد اولیه، و کراتین مژه استفاده می شود. علاوه بر این، زمان شروع کار فرم چشم های فرد، میزان کم پشتی یا پر پشت بودن مژه ها توسط آرایشگر حرفه ای این سالن بررسی می شود. سپس متناسب با فرم مژه ها بهترین روش لیفت مژه را با روش مناسب انجام می دهد.

 4. لیفت ابرو:

  داشتن ابروهایی خوش فرم و زیبا و مرتب نیز تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد. بنابراین یکی از بهترین روش هایی که در سالن زیبایی قصر جم انجام می شود، لیفت ابرو است. در این روش نیز با استفاده از مواد با کیفیت بالا انجام می شود. بنابراین در صورتی که مراقبت های لازم پس از لیفت ابرو را انجام دهید، تا مدت زمان زیادی شاهد افزایش ماندگاری لیفت ابرو و ابروهایی خوش فرم و مرتب خواهید بود.

سخن پایانی

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین فاکتورهای مهم در افزایش رضایت مشتریانی که به آرایشگاه زنانه مراجعه می کنند، کیفیت و تنوع در خدمات است. به همین منظور کلیه خدمات زیبایی مو و چهره در سالن زیبایی قصر جم با بالاترین کیفیت و بهترین برندهای روز دنیا انجام می شود.

چند نمونه از رضایت مشتریان عزیز سالن قصرجم


سوالات متداول آرایشگاه زنانه در تهران

قیمت خدمات آرایشگاه زنانه در تهران چقدر است؟

بستگی به نوع خدمات انتخاب شده و مواد استفاده شده برای آن معمولا بین ۷۰,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.

آرایشگاه زنانه تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

کلیه خدمات عروس، انواع شینیون، میکاپ، کاشت مژه، کلیه خدمات ناخن،فیشیال پوست، رنگ و لایت و…

میکاپ های پرطرفدار چیست؟

امروزه میکاپ هایی با سبک اروپایی و لایت طرفداران زیادی دارد.

قیمت کاشت مژه چقدر است؟

با توجه به نوع کاشت مژه و سلیقه مشتری، قیمت کاشت برای هر مشتری متفاوت خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *