سالن آرایش و زیبایی عروس در نیاوران

امروزه اکثر خانم ها برای افزایش اعتماد به نفس خود و ایجاد روحیه ای شاد در خود، به زیباییشان اهمیت زیادی می دهند. به گونه ای که به سالن های زیبایی مراجعه می کنند تا به پوست و موهای خود رسیدگی کنند. این موضوع زمانی که خانم ها قصد رفتن به مراسم های مختلف مانند عقد، عروسی، جشن تولد، پارتی و … را دارند، اهمیت بیشتری دارند.

از طرفی به دلیل اهمیت دادن زیاد برخی از خانم ها به زیبایی و میکاپ و شینیون موها، سالن های آرایش زیادی در سراسر تهران راه اندازی شده که خدمات مختلف و متنوعی ارائه می کنند. این موضوع برای خانم هایی که در شمال تهران و منطقه نیاوران سکونت دارند، نیز وجود دارد.

چون تعداد زیادی سالن آرایش و زیبایی عروس در این منطقه راه اندازی شده و شروع به کار کرده است. بنابراین در صورتی که قصد انتخاب سالن آرایش و زیبایی در نیاوران را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

خدمات سالن زیبایی عروس در نیاوران

با توجه به این که خانم ها بیش از پیش به زیبایی خود اهمیت می دهند، بنابراین به دنبال یک سالن آرایشی هستند که خدمات مختلف و متنوعی را ارائه کند. به همین منظور در سالن های زیبایی معتبر و با کیفیت نیز چندین خدمات متنوع در لاین های جداگانه ارائه می شود.

این ویژگی سبب می شود که مشتریان بتوانند بدون صرف زمان مجدد برای پیدا کردن سالن زیبایی خوب، صرفا در خدماتشان را در همان آرایشگاه دریافت نمایند. از جمله خدمات متنوع آرایشگاه در نیاوران می توان موارد زیر را نام برد:

👸 لاین مو رنگ مو، شینیون، کراتین مو، کوتاهی مو، براشینگ
💅 لاین ناخن کاشت ناخن، ترمیم کاشت، ژلیش، طراحی ناخن
💄 لاین میکاپ میکاپ عروس، میکاپ محفلی، انواع سبک های آرایش جدید و پر طرفدار، میکاپ شب یلدا، بله برون و …
❤️ لاین اصلاح و ابرو کاشت مژه، اصلاح ابرو، اصلاح صورت با روش های مختلف، لیفت مژه، لیفت ابرو

 کیفیت خدمات سالن آرایش و زیبایی نیاوران

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که مراجعین زمان انتخاب سالن زیبایی با کیفیت و خوب به آن توجه می کنند، کیفیت خدماتی است که ارائه می شود. در واقع همان طور که می دانید در سالن های زیبایی مواد آرایشی و بهداشتی مستقیما روی پوست صورت و موها اعمال می شود. به همین دلیل ممکن است انتخاب و استفاده از مواد آرایشی بی کیفیت و غیر معتبر، باعث آسیب رسیدن به پوست صورت یا موهای مشتری شود.

در سالن زیبایی قصر جم به منظور تکریم مشتری و افزایش اعتماد این عزیزان در کلیه لاین های مختلف از بهترین مواد آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. بنابراین مشتریان مشتریان خدماتی کامل و با بهترین کیفیت را دریافت خواهند کرد.

برای مثال در لاین مو، با استفاده از بهترین مواد برای ابریشم سازی، احیا و کراتین استفاده می شود. بنابراین اگر قصد کراتین مو یا احیا کردن موها را داشته باشید، می توانید شاهد موهایی زیبا و لخت و با ماندگاری بالا باشید.

علاوه بر این، در صورتی که آرایشگاه قصر جم را برای میکاپ عروس انتخاب کرده اید، این اطمینان به شما داده می شود که از بهترین مواد آرایشی و با برندهای مطرح دنیا استفاده می گردد.بنابراین نه تنها آسیبی به پوست و موهای شما نمی رسد؛ بلکه در طول جشن و مراسم خود آرایشی ماندگار و با کیفیت خواهید داشت.

ویژگی های سالن آرایش عروس با کیفیت

همان طور که در ابتدای مقاله ذکر شد، تعداد آرایشگاه های زنانه در تهران افزایش چشمگیری پیدا کرده است. به همین دلیل انتخاب سالن آرایشگاه با کیفیت ممکن است برای برخی خانم ها چالشی بزرگ و مهم باشد. بنابراین در صورتی که قصد انتخاب سالن زیبایی و آرایشگاه با کیفیت را دارید، توصیه می شود، ابتدا به خوبی در این باره تحقیق کنید. سپس به نکات مهم زیر دقت نمایید. مهم ترین ویژگی های یک سالن آرایش خوب به شرح زیر است:

 • داشتن مجوزهای رسمی لازم
 • کسب پروانه کار
 • کسب گواهینامه های معتبر و حتی بین المللی توسط کادر آرایشگاه
 • داشتن محیطی تمیز و بهداشتی
 • ارائه خدمات مختلف و متنوع در لاین های جداگانه
 • استخدام کادر خوش قول و منظم
 • گذراندن دوره های حرفه ای و جدید به منظور آشنایی و یادگیری سبک های جدید و پر طرفدار
 • استفاده از مواد آرایشی با کیفیت و معتبر برای میکاپ، کراتین، کاشت ناخن، اکستنشن و …
 • تکریم مشتری و احترام به نظر و سلیقه او
 • آشنا بودن و تسلط کامل با روش های مختلف کاشت ناخن، کوتاهی مو، رنگ و لایت مو، لیفت ابرو و لیفت مژه
 • به کارگیری نیروی کار حرفه ای از جمله میکاپ آرتیست، شینیون کار، ناخن کار و … در لاین های مختلف
میکاپ عروس سالن قصر جم
نمونه شینیون میکاپ سالن قصرجم
سالن آرایش و زیبایی عروس در نیاوران
نمونه شینیون میکاپ سالن قصرجم

خدمات سالن آرایش و زیبایی قصر جم چیست؟

سالن زیبایی قصر جم یکی از برترین سالن های آرایش و زیبایی در نیاوران تهران است که خدمات و متنوع و زیادی را ارائه می کند. به همین منظور مشتریان می توانند در یک روز یا طی چندین جلسه کلیه خدمات زیبایی و آراستن موها را در این سالن دریافت نمایند. از جمله خدمات متنوع سالن آرایش و زیبایی قصر جم می توان موارد زیر را نام برد:

 • انواع خدمات کوتاهی مو طبق مدل های ژورنالی جدید
 • براشینگ حرفه ای
 • انواع خدمات رنگ مو در لاین مو شامل رنگ و لایت، مش، بالیاژ، آمبره، و …
 • انواع خدمات مو از جمله براشینگ، شینیون، کراتین، احیا، صافی، پروتئین تراپی، و ابریشم سازی با استفاده از بهترین مواد با کیفیت و برندهای برتر
 • لیفت مژه، لیفت ابرو، کاشت مژه
 • خدمات پدیکور و مانیکور شامل کاشت ناخن، طراحی ناخن، ترمیم کاشت ناخن، ژلیش و …
 • ارائه خدمات میکروبلیدینگ، فیبروز، تاتو بدن و صورت، تاتو بدن
 • ارائه کلیه خدمات عروس از جمله شینیون، میکاپ با جدیدترین سبک های روز دنیا

چند نمونه از رضایت مشتریان عزیز سالن قصرجم


سوالات متداول سالن آرایش عروس در نیاوران

هزینه خدمات در سالن زیبایی قصر جم چقدر است؟

با توجه به این که قیمت مواد اولیه لازم جهت استفاده از میکاپ، کراتین، صاف و احیا موها، به صورت مداوم تغییر می کند، نمی توان قیمت و تعرفه معینی را تعیین و اعلام کرد.

هزینه میکاپ عروس چقدر است؟

با توجه به این که سبک های مختلفی از جمله لایت، خلیجی، عربی، و هالیوودی و … وجود دارد، هزینه میکاپ نیز برای هر مشتری متفوت خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *